Rankingi

1.02.2024 Tytuł MANAGERA ROKU 2023 JUNIOR.

W wyniku rozgrywki finałowej rozegranej w styczniu i zakończonej jednodniowym finałem, gdzie rozegraliśmy 4 końcowe rundy - wyłonilismy zwycięzców naszego konkursu. Oto wyniki po 6 rundach gry finałowej:

junior-wynik

Środa, 20-12 Wyniki gier eliminacyjnych.

co-to-sa-skumulowane

A oto wyniki po 8 rundach. Wszystkim SERDECZNIE gratulujemy udziału i wyników. Prezenty dotrą do Was po świętach, a po cztery drużyny z 1 oraz 2 gry eliminacyjnej zostaną zaproszone do finału (w styczniu lub na poczatku lutego).

Rozgrywka 1:

junior1-po-8

Rozgrywka 2:

junior2-po-8

Środa, 13-12. Do finału jeszcze jedna runda, a tymczasem prezentujemy stan naszych firm po 7 rundach.

Gra 1:

junior1-po7

Gra 2:

junior2-po7

Środa, 6-12. Wyniki od początku działalności, po 6 rundzie. Zasłuzyliście na prezenty!!!

Gra 1:

junior1-po-6

Gra 2:

junior2-po-6

Środa, 28-11. Jesteśmy po 5 rundzie. przed nami jeszcze 2 tygodnie rywalizacji, a aktualna sytuacja wygląda następująco:

Gra eliminacyjna 1:
junior1-po5

Gra eliminacyjna 2:

junior2-po5

Środa, 22-11. Półmetek. Czy powinniśmy publikować te dane? Czy informacja o ostatnim miejscu w połowie okrążenia wskazuje nam kandydatów na podium i odbiera nadzieję tym na końcu stawki?

NIE! Kto powoli się rozkręca, być może "kręcić się" będzie do wspaniałego finału. Jak rozumieć słabszy wynik w połowie rozgrywki? Większymi, niż u innych wydatkami? Oszczędzaniem sił na koniec? Sprawdźcie filmik o analizie swojej sytuacji i dopasujcie kolejne decyzje, by w następnych okresach cieszyć się rosnącymi wskaźnikami. A tymczasem - co słychać u naszych młodych przedsiębiorców? Wynik skumulowany (ten, co decyduje o końcowym rezultacie na koniec gry) poniżej:

Po 4 rundie (z ośmiu):

co-to-sa-skumulowane

Rynek 1:

junior1-po-4

Rynek 2:

junior2-po-4

Środa, 15-11. Po trzech miesiącach działalności bieżące wyniki prezentują się następująco. Czy liderzy utrzymają dobrą passsę zarabiania, czy może te sklepiki, które mocno inwestują i na razie nie uzyskują najwyższych wyników będą gotowe do szybkiego rozwoju? W każdym razie jest ciekawie, a cieszą bardzo dobre wyniki wszystkich uczestników.

Rynek 1:

junior1-po-3

Rynek 2:

junior2-po-3

W środę 8 listopada 11 sklepików szkolnych zapisało pierwsze swoje decyzje biznesowe w działalności sklepików szkolnych. Zespoły konkurują na dwóch rynkach i 20 XII po 8 wirtualnych miesiącach działalności (decyzje co tydzień) wyłonimy 2 x po 4 finalistów, którzy w styczniu 2024 roku powalczą o tytuł MANAGERA ROKU Junior.

Uczestników konkursu poznacie w zakładce uczestnicy, a poniżej pierwsze notowania naszych młodych przedsiębiorców:

junior-1-2

junior-2-2

Konkurs ekonomiczny dla uczniów szkół podstawowych Manager Junior

Młodzi przedsiębiorcy konkurują o tytuł najlepszego Managera Juniora województwa małopolskiego!

Małopolska
Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa małopolskiego.